O nás

Jsme tradiční rodinná firma a vzhledem k tomu je naším prvořadým cílem kvalita a originalita našeho zboží a služeb, které nabízíme našim zákazníkům.
Na trhu působíme již od roku 2003 a spolupracujeme s mnoha spokojenými zákazníky.
Jako autorizovaný smluvní partner značky MOL, vám můžeme nabídnou široké portfolio špičkových produktů.
Koncern MOL má vlastní vývojové centrum, ve kterém inovuje a vytváří stále nové a moderní produkty a my jsme rádi, že vám je můžeme nabídnout.
Zároveň máme v portfoliu i specifické výrobky, jako například pro farmaceutický a potravinářský průmysl, kde je kladen velký důraz na kvalitu a čistotu produktů.
Obrovskou výhodou je, že jsme stále v kontaktu se špičkovým tribotechnikem, který dokáže zpracovat návrh na mazací plán a určit konkrétní olej či mazací tuk. A nebo určit adekvátní a často i lepší náhradu původního oleje pro váš stroj nebo zařízení.
Pravidelným školením se neustále vzděláváme v našem oboru a můžeme vám tak poskytnout rady při výběru oleje.
Jako velkoobchod také spolupracujeme českým s výrobcem Paramo, německou značkou Shell a také belgickou značkou Texaco.
V naší nabídce dále naleznete kvalitní značkové filtry MANN a Baldwin
Autokosmetiku, kterou nabízíme vždy nejprve testujeme na našich vozidlech. Pokud projde naším testem zařadíme takovou značku do prodeje. Proto se můžete těšit na špičkové výrobky značky Turtle Wax, Ma Fra a nebo také na českou značku Coyote.
Každého našeho dodavatele si pečlivě prověřujeme a snažíme se s ním vyjednat kvalitní obchodní podmínky, abychom je mohly dále poskytnout vám, našim zákazníkům.
Navštívit nás můžete v naší prodejně v Prostějově, budeme se na vás těšit.
S pozdravem rodinný team FT oil